Послуги спецтехніки

       Самоскид MAN18.224 обладнаний маніпулятором HIAB102

          Вантажопідйомність крана: 2,5 т

          Вантажопідйомність платформи: 10 т


         Оренда автомобіля з маніпулятором - це якісна послуга в сфері перевезення вантажів.  Використовується коли з'являється необхідність в доставці, навантаження та розвантаження будівельних матеріалів, обладнання та інших вантажів.  Можна подавати матеріали на висоту третього поверху. Розміри вантажної платформи 4,9м*2,45м. 
                                                                        

                                             Екскаватор-навантажувач JCB3CX


     

        Екскаватор навантажувач JCB - це сучасна багатофункціональна техніка для проведення широкого спектру земляних робіт. Має багате технічне оснащення, що дає можливість зробити найбільш оптимальним робочий процес.  Відрізняється потужною гідравлікою і хорошими самохідними якостями, дивовижною маневреністю на невеликих площах.  Екскаватор має в комплекті ковші шириною 30, 40 та 60см шириною. Також він обладнаний палетними вилами що дозволяє розвантажувати будівельні матеріали запаковані на піддони з вантажних автомобілей безпосередньо на будівельному майданчику.

       

    


            Міні-навантажувач Bobcat 553

       Міні-навантажувач є універсальною спецтехнікою. Його перевага є компактні розміри і висока маневреність. Міні-навантажувач Bobcat 553 призначений для ведення планувальних та будівельних робіт там, де важка будівельна техніка не може впоратися з поставленими завданнями. Завдяки своїм розмірам, а також високотехнологічним характеристикам, він здатний проводити складні види планувальних та вантажно-розвантажувальних робіт в умовах обмеженого робочого простору на будівельних майданчиках міста і приватних садибах. 
ą
Наталия zavod PROFIL,
23 апр. 2020 г., 07:44
Comments