Тротуарна плитка - це довговічний, морозо- і вологостійкий, міцний дорожній матеріал. Тротуарна плитка застосовується для облаштування паркових зон, тротуарів вулиць і дачних ділянок, а також майданчиків біля закладів, магазинів, торгових центрів. Завдяки стійкості до стирання і здатності витримувати високі навантаження, плитка підходить як для територій, що використовуються пішоходами так і автомобілями. Виготовляється тротуарна плитка з екологічно чистого якісної сировини.Тротуарна плитка "Старе місто"


Тротуарна плитка "Старе місто" має оригінальний дизайн і володіє високим рівнем стійкості до механічних впливів, що гарантує відсутність тріщин і інших ушкоджень протягом довгого періоду експлуатації.
Висота: 40 мм.
Розміри: 180х120; 120х120; 90х120 мм.
Плитка представлена ​​в наступних кольорах: сірий, червоний, коричневий, олива, графіт, білий, жовтий, зелений.

Тротуарна плитка "Цегла"

Тротуарна плитка "Цегла" - це класичний вид тротуарної плитки. Незважаючи на простоту форми цієї плитки, її поєднання дає величезну кількість варіантів укладання. Тротуарна плитка "Цегла" має низку переваг, серед яких доступна ціна, якість і порівняно швидкий процес монтажу. Використовуючи різні кольори тротуарної плитки "Цегла" можна зробити оригінальні візерунки для укладання.
Висота: 60 ​​мм.
Розміри: 200 * 100 мм.
Плитка представлена ​​в наступних кольорах: сірий, червоний, коричневий, олива, графіт, білий, жовтий, зелений.

Бордюр дорожній

Бордюр дорожній -один із елементів благоустрою території при будівництві доріг. Призначений для відділення проїжджої частини дороги від проїздів, тротуарів та газонів.
Розміри: довжина - 1000 мм, ширина - 120 мм, висота - 250 мм. Вага елемента становить 70 кг.


бордюр тротуарний

Бордюр тротуарний є декоративним елементом благоустрою території. Може бути використаний в будівництві паркових доріжок, скверів, в ландшафтному дизайні. За допомогою даного бордюру захищають клумби. Вони запобігають потраплянню землі з клумб на асфальт, розмиття узбіч, а також надають проїжджої частини і пішохідних доріжках привабливий зовнішній вигляд. Також бордюр тротуарний служить для водовідведення, направляючи зливові води з вулиці в спеціальні водоприймачі.
Розміри -1000мм, ширина -80мм, висота -100мм.
Comments