Профнастил і комплектуючі


 

Профнастил виготовляється методом холодного прокату. За Вашими розмірами протягом години виготовляємо потрібний профлист. Така пропозиція єдина в регіоні. Профнастил може бути оцинкованим, з кольоровим полімерним покриттям, з матовим полімерним покриттям. Металопрофіль широко застосовується в будівництві для зведення парканів, накриття даху, облицювання фасаду.


Профнастил ПС - 8 (стіновий) +

Ширина повна - 1210 мм.

Ширина корисна - 1160 мм.

Тип покриття - цинк, поліестер, матполіестер.

Висота профілю - 8 мм.

Товщина метала - 0,40 мм; 0,45 мм.

Виробники метала - Україна, Словаччина.


  Металопрофіль можна монтувати і горизонтально, і вертикально. Профлист можна використовувати як для зовнішньої так і для внутрішньої обробки.


                                                         Креслення профлиста ПС-8
Металопрофіль ПК- 20 (кровельний)

                       

Ширина повна - 1170 мм.

Ширина корисна - 1110 мм.

Тип покриття - поліестер, матполіестер, цинк

Висота профілю -18 мм.

Товщина метала - 0,4 і 0,45 мм.

Виробники метала - Україна, Словаччина.


  Покрівельний профнастил використовується для дахів, навісів. Покрівельний профнастил виготовляється з капілярною канавкою.


Креслення профлиста ПК-20


Профлист ПС - 20 (стіновий)
Профнастил ПС-20 використовується для фасадів. Примикання до дверей, вікон, оформлення укосів і т.д. виполняеться за допомогою спеціальних планок, які виготовляються з такого ж матеріалу. Стіновий профіль також використовують для облицювання внутрішніх виробничих приміщень та оформлення піддасися, зборів.Профіль ПСО - 20 (стіновий)
Профіль ПСО-20 використовується для фасадів. Примикання до дверей, вікон, оформлення укосів і т.д. виполняеться за допомогою спеціальних планок, які виготовляються з такого ж матеріалу. Стіновий профіль також використовують для облицювання внутрішніх виробничих приміщень та оформлення під дашья, зборів.


          Комплектуючі профнастилуАксесуари для покрівлі виробляємо як стандартні, так і за Вашими кресленнями. Також виробляємо специфічні деталі з плоского листа і підвіконня. Далі наводяться креслення стандартних комплектуючих для покрівлі.


Коник кутовий - верхнє ребро даху, застосовується для дахів з профнастилу і запобігає потраплянню вологи між листами покрівлі.

Вітрова планка - призначена для захисту покрівлі від інтенсивних поривів вітру, запобігає зрив листів.

Пристінна планка - застосовують коли покрівельний скат примикає до стіни.


Жолоб - монтується на лінії перетину скатів, які утворюють внутрішній кут. Використовують для додання естетичного і надійного оформлення стику скатів.

 

Снігозатримувач (бар'єр сніговий) - елемент даху для запобігання обвалу снігу з даху, для рівномірного сходу снігу і монтується на профнастил.

 


Для монтажу металопрофілю використовуються спеціальні саморізи (можливе кріплення до дерев'яної основи і в метал). Вони бувають кольорові і оцинковані.